Úzká komoda s třemi zásuvkami a lakovaným povrchem č. 819

Komoda č. 819

Komoda úzká 3 zásuvky 819 v provedení masiv smrk

Komoda úzká 3 zásuvky 819 v provedení masiv smrk je skvělou volbou pro každou domácnost. Lak obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojezdy, do kterých uložíte nejrůznější věci. V ložnici poslouží u lůžka místo nočního stolu, lze ji umístit i vedle skříně. V pracovně poslouží na dokumenty, v chodbě na doplňky. Někdy potřebujete uložit jen pár drobných věcí, doplňků či knih, pak vám zaručeně poslouží úzká masivní komoda.

Zásuvky pro nejrůznější drobnosti

Do zásuvek uložíte nejrůznější drobné věci. Praktická komoda najde uplatnění snad v každé domácnosti. V ložnici poslouží u lůžka místo nočního stolu, umístěná vedle skříně pak uloží doplňky a prádlo, v pracovně ji využijete na nejrůznější dokumenty, v chodbě na doplňky a klíče, dětem komoda usnadní uklízení drobných hraček. Malého šikovného nábytku totiž není nikdy dost, umístěte tuto jednoduchou masivní komodu do pokoje zařízeného masivním nábytkem, ať už ve vaší domácnosti nebo na chalupě a chatě.

Odkaz na produkt

Komoda úzká 3 zásuvky 819 v provedení masiv borovice

Komoda úzká 3 zásuvky 819 v provedení masiv borovice je opět skvělou volbou pro každou domácnost. Lak obsahuje tři zásuvky s kovovými pojezdy a hladkými úchytkami. Do zásuvek uložíte nejrůznější drobné věci. Praktická komoda najde uplatnění snad v každé domácnosti. V ložnici poslouží u lůžka místo nočního stolu, umístěná vedle skříně pak uloží doplňky a prádlo, v pracovně ji využijete na nejrůznější dokumenty, v chodbě na doplňky a klíče, dětem komoda usnadní uklízení drobných hraček. Malého šikovného nábytku totiž není nikdy dost, umístěte tuto jednoduchou masivní komodu do pokoje zařízeného masivním nábytkem, ať už ve vaší domácnosti nebo na chalupě a chatě.

Zvolte kvalitu

Komoda č. 819 je vyrobena z kvalitního dřeva a její lak zajišťuje dlouhodobou ochranu před poškozením. Vyberte si tuto úzkou komodu s třemi zásuvkami a sklady nejrůznějších věcí budou mít svůj pevný a praktický domov.

Komoda č. 819