Stylový jídelní stůl TEMAHOME Detroit – betonová šedá pro moderní interiér

Industriální design pracovního stolu Detroit od portugalské značky TEMAHOME je elegantním řešením pro moderní jídelny. Robustní deska stolu je zdobena dekorem betonu, se kterým kontrastuje podnož v barvě černé. Svým designem stůl doplní moderní interiéry laděné v duchu industrialismu či minimalismu.

Betonová deska s dekorem

Deska stolu je vyrobena z kvalitního materiálu a zdobena dekorem betonu, který dodává stolu jedinečný vzhled. Betonový dekor se stane skvělou ozdobou moderní kuchyně nebo jídelny. Pokud se rozhodnete pro tento stůl, určitě se stanete majitelem nábytku, který jistě zaujme všechny vaše hosty.

Praktická černá podnož

Podnož stolu je v černé barvě, díky čemuž vynikne krása betonové desky. Podnož dodá stolu stabilitu a pevnost. Stůl se hodí nejen pro jídelnu, ale také pro pracovní místnost či kancelář.

Nezapomeňte na správnou údržbu

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pokud hledáte moderní stůl pro svou jídelnu, venkovní terasu, nebo kancelář, právě jste našli ideální produkt. Stylový jídelní stůl TEMAHOME Detroit je vybaven černou podnoží a betonovou deskou s dekorem. Jeho unikátní design skvěle doplní moderní interiéry s tematikou industrialismu nebo minimalismu. Pokud máte o tento nábytek zájem, navštivte webové stránky nabytekprozivot.cz a objednejte si tento skvělý nábytek již dnes.

Stylový jídelní stůl TEMAHOME Detroit
Stylový jídelní stůl TEMAHOME Detroit