Moderní věšák na ručník v černé barvě – MEXEN ZOJA

K tomu aby byla koupelna nejen funkční, ale také designově celistvá, je vhodné ji obohatit koupelnovými doplňky. Jedna z možností je využít k tomuto účelu věšáky na ručníky. Tyto věšáky jsou ideální volbou pro ty, kteří v interiéru preferují funkčnost, jednoduchost a čistý design bez zbytečností.

Tento typ věšáků je velice praktický, nezabírá mnoho prostoru a působí minimalisticky. Věšák ze série ZOJA je exkluzivní koupelnový věšák vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v černé barvě. Model je odolný vůči mechanickým poškozením, jeho povrch je mimořádně hladký a dobře se udržuje. Produkt tohoto typu se bude vyjímat v každém moderním koupelnovém interiéru.

Podívejte se i na další produkty ze série Mexen ZOJA.

Pro ty, kteří chtějí mít koupelnu kompletně zařízenou koupelnovými doplňky seriálu Mexen ZOJA, jsou k dispozici i další kousky. Pořídit si můžete například držáky na toaletní papír, háčky na utěrky nebo držák na toaletní kartáč. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitní mosazi a v černé barvě. Díky tomu, že jsou všechny tyto produkty navrženy ve stejném designu, bude váš koupelnový interiér působit harmonicky a profesionálně.

Pro více informací o dalších produktech ze série Mexen ZOJA si můžete prohlédnout nabídku na našem e-shopu. Naše nabídka je velice široká a zaručuje vám výběr produktů dle vašich představ a potřeb. Navíc si můžete u každého produktu prohlédnout fotografie a specifikace, abyste si mohli udělat co nejlepší představu o produktu.

Specifikace produktu:

  • Materiál: mosaz
  • Povrchová úprava: černá
  • Šířka: 206 mm
  • Výška: 140 mm
  • Vzdálenost od stěny: 70 mm

Při nákupu věšáku ze série Mexen ZOJA si můžete být jisti, že si pořizujete kvalitní a designově promyšlený produkt, který bude sloužit vašemu pohodlí a praktičnosti. Koupelna bude díky věšáku více uspořádaná a bude k ní působit pocit elegance. Pokud si tedy chcete užít to nejlepší z moderní koupelnové výbavy, neváhejte a pořiďte si věšák na ručník Mexen ZOJA v černé barvě.

Mexen ZOJA věšák na ručník

Tento článek vám přinesl společnost Velký Nábytek – váš obchod s kvalitním bytovým a koupelnovým nábytkem. Pokud hledáte další produkty do vaší koupelny, navštivte naše stránky na www.velkynabytek.cz.