Designový taburet Glamio v petrolejové a zlaté barvě


Taburet Glamio

Petrolejový taburet se zlatým kovovým podstavcem

Taburet Glamio je skvělým doplňkem interieru v trendovém stylu. Petrolejová barva sametu v kombinaci se zlatým kovovým podstavcem vypadá velmi elegantně a moderně.

Pohodlný nábytek s úložným prostorem

Sedadlo je očalouněno příjemnou sametovou látkou, díky níž je taburet Glamio velmi pohodlný na sezení. Pod sedákem najdete malý úložný prostor, kam uschováte jakékoliv drobnosti.

Taburet Glamio v interieru

Univerzální nábytek

Taburet Glamio je velmi univerzálním nábytkem, který se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také například do ložnice, koupelny, dětského pokoje nebo dokonce do pracovny.

Tento designový kousek lze kombinovat s různými styly zařízení, například s moderním minimalismem, industriálním stylem nebo s romantickým provensálským interiérem.

Url pro objednání

Tento taburet Glamio v petrolejové a zlaté barvě můžete objednat na https://www.sidonia.cz/produkt/taburet-glamio-petrolejovy-zlaty.

Taburet Glamio v interieru

Závěr

Taburet Glamio je skvělým doplňkem interiéru pro všechny, kteří hledají nábytek v moderním designu. S petrolejovou a zlatou barvou se tento kousek hodí do různých stylů zařízení a svou praktičností a pohodlností zaujme i ty nejnáročnější zákazníky.