Recenze Actona Barová židle Finch šedá: Moderní a pohodlná volba pro váš interiér

Kuchyňská stolička Finch je moderní barová stolička čalouněná látkou. Díky tomu má barová stolička Finch nejen pohodlné sedadlo, ale především nevyžaduje, abyste se o ni starali celé hodiny. Stabilní noha a elegantní opěrka nohou jsou vyrobeny z černě lakované oceli. Barová stolička Finch však nemá jen pěkný design, ale také vysokou funkčnost.

Specifikace produktu

Nastavení výšky: Možnost výškového nastavení pomocí lehkého plynového pístu.

Barva čalounění: Šedá barva čalounění dodává stoličce moderní vzhled.

Designová stupačka: Elegantní opěrka nohy umožní unaveným nohám odpočívat.

Lakovaná ocelová noha: Stabilní ocelová noha je černě lakovaná a dodává stoličce moderní vzhled.

Moderní styl: Stolička Finch působí moderním dojmem a hodí se tedy do mnoha interiérů.

Přednosti: Svědčí o tom elegantní opěrka nohou, která umožní unaveným nohám odpočívat, a možnost výškového nastavení. Plynový mechanismus se velmi snadno používá, takže se nemusíte obávat, že bude ovládání vyžadovat určitou sílu. Barová stolička Finch je tedy moderní a pohodlná volba pro váš interiér.

Podívejte se i na jiné barové židle ze série Finch.

Rozměry:

  • Výška: 82 cm
  • Šířka: Ø40 cm

Dá se tedy říci, že barová stolička Finch je ideální pro ty, kteří chtějí moderní design stoličky spojovat s komfortem. Pokud tedy hledáte kvalitní barovou stoličku, důraz kladete na design a pohodlí, zajisté by mohla být tato stolička tou pravou pro vaše potřeby.

Actona Barová židle Finch šedá

Například tuto barovou stoličku Finch můžete zakoupit na stránkách naradi-cz.cz a díky jejímu modernímu designu, pohodlnému sedadlu a vysoké funkčnosti si ji rychle zamilujete.