Béžová královská postel Mazzini Beds Echaveria – pohodlnost a elegance v jednom

Pořiďte si postel Echaveria v moderním stylu s povrchem v mnoha barvách. Praktický design značky Mazzini Beds si hned oblíbíte. Pod oběma lůžky se totiž nachází velký úložný prostor, kam schováte jak přikrývky, tak i další, například sezónní kousky, které zrovna nepotřebujete.

Vysoké čelo postele

Navíc je postel obdařena vysokým čelem a součástí balení je i středně tvrdá matrace. Ta se postará o vaše záda a zajistí pohodlný spánek.

Topper pro ochranu před nečistotami a potem

U žádné z nich nesmí chybět ani topper – tedy nízká krycí pěnová matrace poskytující ochranu před náporem nečistot a potu.

Pokud hledáte novou postel, která vám poskytne nejen komfort, ale i praktické využití prostoru v ložnici, je postel Mazzini Beds Echaveria tím nejlepším řešením. Kromě velkého úložného prostoru se pod oběma lůžky nachází i rovné nohy, díky nimž můžete postel snadno posouvat a mýt pod ni. Zároveň postel zdobí moderní design, který se hodí k mnoha interiérovým stylům.

Postel Echaveria má rozměry 180 x 200 cm, což z ní dělá dokonalou volbu pro páry, ale i jednotlivce, kteří si rádi dopřejí dostatek prostoru. K dostání je v široké škále barevných odstínů, včetně té nejoblíbenější – béžové.

Pro více informací a možnost zakoupení této postele navštivte stránky: https://www.codina.cz/produkt/bezova-dvouluzkova-postel-mazzini-beds-echaveria-180-x-200-cm

Postel Mazzini Beds Echaveria