Vázaný kyt s umělými tamaryšky a kopretinami, výška 70 cm, bílo-růžová barva


Vázaný kyt s umělými tamaryšky a kopretinami

Vázaný kyt s umělými tamaryšky a kopretinami je dekorační vazba, která vypadá velmi autenticky a přidá do vašeho interiéru nebo exteriéru jarní atmosféru. Tento květinový kyt obsahuje různé druhy lučních květin a trav, které jsou krásně sladěny bílo-růžovou barvou. Motýlci, kteří jsou umístěni na této květině, dodávají jejímu vzhledu ještě další rozměr. Výška této vázané kytky je 70 cm, a průměr spodní části, která lze vsadit do květináče, je 9,5 cm.

Umělé luční květiny a traviny

Použití umělých lučních květin a travin v takovýchto květinových aranžmánech umožňuje, aby vás květina potěšila po delší dobu, aniž byste se museli starat o její zálivku a udržování. Kromě toho jsou tyto květiny a trávy velmi realistické a nápadité.

Tento květinový kyt obsahuje tyto druhy květin a travin:

  • Tamaryšky
  • Kopretiny
  • Kouřovka
  • Kalina
  • Bavlník
  • Kavyl

Bílo-růžová barva a motýlci

Bílo-růžová barva této květiny je velmi jemná a příjemná, a motýlci, kteří jsou na květině umístěni, ji dodávají hravý charakter. Tento květinový kyt může být ideálním doplňkem do vašeho domova, může zde být zaplněním nějaké mezery na stolku, okně, nebo na regálu. Tato květina může být také vynikajícím nápadem jako dárek pro někoho, koho máte rádi.

Závěr

Vázaný kyt s umělými tamaryšky a kopretinami může být nádherným doplňkem do vašeho domova nebo exteriéru. Tento květinový kyt obsahuje různé druhy lučních květin a trav, které jsou sladěny bílo-růžovou barvou a celkově vypadají velmi autenticky. Motýlci, kteří jsou na květině umístěni, dodávají hravý charakter této květině. Pokud hledáte něco, co vám přidá do vašeho bytu nebo domova takovéto jarní kouzlo, pak tato květina je tou správnou volbou pro vás. Objednejte si ji dnes na www.velkynabytek.cz a nechte se okouzlit krásou této květiny.