Casarredo Botník VIVA 2K1S dub sonoma/bílá – praktický a moderní nábytek do každého interiéru

Casarredo Botník VIVA 2K1S je moderní kus nábytku určený pro předsíňový či obývací prostor. Je to praktický doplněk, který nabízí dostatek úložného prostoru a přitom má jednoduchý design, který se hodí do všech moderních interiérů.

Casarredo Botník VIVA 2K1S

Dvoubarevný botník se zásuvkou a dvířky

Tento botník je ve stylu dvoubarevného provedení, kde korpus je v barvě dub sonoma a dvířka v matné bílé barvě. Takové provedení je velmi moderní a dá se kombinovat s různými interiérovými styly.

Vhodný do moderního interiéru

Botník se hodí do každé moderní předsíně nebo obývacího pokoje. Jeho úložný prostor nabízí spoustu možností pro uložení bot a dalších doplňků, jako jsou krémy a kartáče na boty.

Chcete si tento praktický botník pořídit? Navštivte eshop Esrom.cz

Casarredo Botník VIVA 2K1S vysunutá zásuvka

Boty můžete uložit do prostoru za dvířky, zásuvka dobře poslouží pro uskladnění krémů a kartáčů na boty.

Botník je zhotoven z laminované dřevotřísky

Casarredo Botník VIVA 2K1S je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. To vše zajišťuje vysokou odolnost tohoto nábytku.

Casarredo Botník VIVA 2K1S dvířka

Úchyty na zásuvce i dvířkách jsou vyrobeny z plastu

Všechny úchyty na zásuvce i dvířkách jsou vyrobeny z kvalitního plastu, což zaručuje životnost těchto částí. Zároveň to zajišťuje plynulé a přesné ovládání botníku.

Pojezdy v zásuvce jsou kovové s plastovými kolečky

Zásuvka je vybavena kovovými pojezdy, které jsou opatřeny plastovými kolečky pro velmi pohodlné zasouvání a vysouvání. To zajišťuje plynulý chod i při větší zátěži.

Casarredo Botník VIVA 2K1S zásuvka

Dodáváme v demontovaném stavu

Botník je dodáván v demontovaném stavu, takže si ho musíte sestavit sami. Nicméně návod na montáž je velmi přehledný a snadno se ho zvládne i začátečník v oblasti sestavování nábytku.