Šedý trojitý koš na prádlo od značky Tomasucci Laundry – účinné řešení pro organizaci prádla


Koupelna jako prostor klidu a harmonie

Ačkoli na to občas zapomínáme, koupelna by měla být místem, ze kterého vyzařuje klid a harmonie. Je to přece místo, kde se čistíme a snažíme se relaxovat a připravit se na další den. Proto by měla být zdobená esteticky a prakticky. Jedním z výrobků, které mohou pomoci k dosažení takového cíle, je i šedý trojitý koš na prádlo značky Tomasucci Laundry.

Doplňte ji tedy decentními a esteticky příjemnými výrobky Tomasucci. Uvidíte, že koupelna, která je dotažená do nejmenšího detailu vám každé ráno vykouzlí úsměv na tváři ♥

O značce

Italský design plný elegance – to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Proto, pokud chcete mít v koupelně nádobí, které bude hezké a zároveň praktické, můžete s klidem vsadit na Thomasucci Laundry. Jedním z jejich nejlepších výrobků je šedý trojitý koš na prádlo, který se v koupelně divoce hodí!

šedý trojitý koš na prádlo Tomasucci Laundry

Proč zvolit šedý trojitý koš na prádlo od Tomasucci Laundry?

Při výběru prádla do pračky máme často problém s tím, kam ho překládat. Pokud máte obyčejnou koši na prádlo, asi víte, o čem mluvím. Většinou se překážíte, málo se do ní vejde, samozřejmě nevypadá útulně… s tímto problémem si ale nemusíte lámat hlavu, pokud zvolíte právě šedý trojitý koš na prádlo od Tomasucci Laundry.

Veškeré prádlo můžete oddělit podle jakémukoliv klíči. Kos se totiž skládacími vnitřky, takže můžete mít až tři koše v jednom! Pokud nevíte, kam s bílým, černým a barevným prádlem, můžete každému druhu přidělit svou vlastní sekci. Snadnější a rychlý výběr co dáte pračce nepochybně potěší i vás.

trojitý koš na prádlo

Jak už bylo zmíněno výše, koš na prádlo od Tomasucci Laundry má zkrátka styl. Je vyroben tak, aby se hodil do každé koupelny. Šedá barva působí elegantně a na první pohled víte, že jde o kvalitní výrobek. Navíc má plastové kapsy na každé straně, což znamená, že si s sebou můžete vzít i čisticí prostředky nebo plátno na utírání podlahy.

Nakonec nezapomeňme zmínit, že koš na prádlo od Tomasucci Laundry je vyroben z kvalitních materiálů, které mu zajišťují dlouhou životnost. Výrobce totiž dbá nejen na design, ale i na prakticismus a kvalitu. Rozhodně stojí za svůj celkový cenový tag!

Nebudete litovat, když si pořídíte šedý trojitý koš na prádlo od Tomasucci Laundry. Uvidíte, že s jeho pomocí bude vaše koupelna o mnoho prostornější a hezčí ♥

Přejít na stránku produktu