Stylový porcelánový hrnek Green Gate Cilja o objemu 200 ml

Dánská značka Green Gate svými produkty přímo dýchá atmosférou venkova. Pokud jste jejím fanouškem i vy, nechte se navnadit na kolekci porcelánového nádobí, které se stane pýchou vaší kuchyně. Mezi společné rysy patří precizní ruční výroba a osobitý vzhled, jemuž dominuje decentní romantické zdobení.

Porcelánový hrnek Green Gate Cilja

Jedním z klenotů této kolekce je stylový porcelánový hrnek Green Gate Cilja. Tento hrnek má objem 200 ml a je ideální nejen pro kávu, ale i pro čaj nebo horkou čokoládu. Jeho design je nadčasový a dodá vašemu interiéru speciální atmosféru.

Kromě estetického dojmu je tento hrnek také velmi kvalitní. Vyrábí se z odolného porcelánu, který se snadno čistí a je vhodný i do myčky. Navíc je možné hrnek použít i v mikrovlnné troubě díky jeho odolnosti vůči teplu.

Zdarma k odeslání

Pokud si chcete pořídit tento stylový hrnek Green Gate Cilja, můžete si ho objednat na webových stránkách codina.cz. Navíc se nebudete muset bát o vysoké náklady na dopravu, protože produkt je zdarma k odeslání.

Krásná kolekce do každé kuchyně

Pokud jste fanouškem stylu Green Gate, určitě oceníte celou kolekci porcelánového nádobí, kterou nabízí. Vedle hrníčků jsou zde k mání i talíře, misky, džbány a další nádobí s podobným designem. Tento porcelán je velmi oblíbený nejen pro jeho vzhled, ale také pro jeho kvalitu a praktičnost v každodenním používání.

Zkrátka, pokud chcete přidat do vaší kuchyně něco speciálního, neváhejte a pořiďte si hrnek Green Gate Cilja.

Porcelánový hrnek Green Gate Cilja