Materiál s antibakteriální ochranou

Pěkný a praktický koš vám pomůže udržet pořádek v domácnosti. Koš na špinavé prádlo z bambusových štěpů má mnoho výhod, z nichž jednou z největších je antibakteriální ochrana, kterou bambusový materiál nabízí. Bambus je materiálem, který je přirozeně odolný proti baktériím, houbám a plísním. Proto je koš z bambusu nejen praktický, ale i zdravotně bezpečný.

Kde všude koš na špinavé prádlo z bambusu najdete

Koš patří do každé domácnosti, kde ostatně jinak opravdu praktický koš s velkým objemem může najít své uplatnění? Hodí se do koupelny, kde můžete do koše na prádlo odkládat špinavé ručníky, ale i do předsíně. Vyjímatelný textilní vnitřní vak usnadňuje sběr prádla a snadno se vysype. Koš z bambusu můžete využít i v kuchyni na uložení ovoce a zeleniny nebo v obývacím pokoji, kam můžete umístit koš s hračkami.

Koš na prádlo z bambusu

Přírodní a elegantní vzhled

Koš na špinavé prádlo z bambusu je nejen praktický, ale i nádherný na pohled. Bambusový materiál mu propůjčuje příjemný a přírodní vzhled. Můžete ho umístit kamkoli v bytě a bude se hezky vyjímat a nenaruší váš interiér. Rozhodněte se pro koš z bambusu, pokud hledáte něco originálního a hezkého na pohled.

Interiér s košem z bambusu

Rozměry koše

Koš z bambusu na špinavé prádlo má rozměry 40 x 30 x 60 cm. Vnitřní textilní vak je vyjímatelný, což usnadňuje práci při sběru prádla. Navíc se koš dá snadno složit, pokud ho nechcete používat, a uskladnit. Pokud tedy hledáte praktický, zdravotně bezpečný a nádherně vypadající koš na špinavé prádlo, zkuste koš z bambusu.

Koš na prádlo z bambusu si můžete objednat na našem e-shopu.