Dveřní rohožka ideální velikosti 40/60 cm pro čistotu vašeho bytu

Zařízení domácnosti chce každý člověk vždy dokonale. A jednou z věcí, která by neměla chybět při zařizování interiéru, je rohožka u vstupních dveří. Dlouho se však řešila otázka velikosti a výběru typu takové rohožky. My pro vás máme ideální řešení – dveřní rohožku s rozměrem 40/60 cm.

Nejlepší rozměry

Tento typ rohožky se může zdát menší než ostatní na trhu, ale pravdou je, že právě rozměry 40/60 cm jsou pro vstupní dveře nejlepší. Díky tomu, že je menší, zamezíte případnému zadrhávání dveří, zvládnou ji nášlapné desky a výměna zvlášť drsných kartáčů po dlouhé sezoně jsou u této dveřní rohožky čistou formalitou.

Vyberte si ze dvou barevných variant

Naše dveřní rohožka je dostupná v hnědé a vínové barvě. Hnědá se hodí spíše do klasických interiérů, zatímco vínová k moderním. Vyberte si podle svých představ a stylu vašeho bytu.

Dveřní rohožka, kterou doporučujeme, má rozměr 40×60 cm a může být pořízena z pohodlí vašeho domova přímo z našeho e-shopu. Její kvalita vás určitě nezklame.

Zajímají vás další úpravy interiéru? Navštivte náš e-shop, kde vám nabízíme široký sortiment produktů na úpravu interiérů. Můžete se těšit na inspiraci a nákupy bez nutnosti opouštět pohodlí domova. Vyberte si z naší nabídky rohožek, koberců a dalších doplňků pro váš byt!

hnědá dveřní rohožka
vínová dveřní rohožka