Žluté kovové zahradní křeslo Nolita 3659 s područkami od Pedrali – Stylová volba pro letní posezení venku

Křeslo Nolita 3659 hledá inspiraci u židlí vyrobených v polovině 20. století. Zaujme vás svým elegantním designem, ve kterém najdete decentní nádech retro stylu. Celokovové provedení umožňuje umístit židli do interiéru i exteriéru, skvěle se hodí zejména do venkovního prostředí – na zahradu, terasu, apod. Pevná a odolná ocelová konstrukce zaručuje dostatečnou stabilitu. Příjemným bonusem je možnost křesla stohovat a to až do celkového počtu 10 kusů.

Stylový design

Křeslo Nolita 3659 v sobě skrývá nádech retro stylu, kterým okouzlí každého, kdo jej uvidí. Žlutá barva křesla dodá každému exteriéru čerstvost a radost. Jednoduché, ale přitom stylové provedení křesla se hodí do různých typů prostor, kde bude působit jako zajímavý designový prvek.

Vysoce kvalitní materiály

Křeslo Nolita 3659 je vyrobeno z kvalitní oceli, která zaručuje dlouhou životnost a stabilitu křesla. Křeslo je pevné a odolné proti vlivům povětrnostních podmínek. Díky tomu lze křeslo používat kdykoliv venku, ať už při odpočívání na zahradě, terase nebo na balkóně.

Pohodlné sedení

Křeslo Nolita 3659 s područkami nabízí maximální pohodlí během posezení, aniž by trpěla jeho stylovost. Rukojeť značky Pedrali navíc přidává křeslu na jeho eleganci.

Chcete si koupit toto křeslo? Tak klikněte na odkaz: Pedrali žluté kovové zahradní křeslo Nolita 3659 s područkami.

Údržba křesla

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Křeslo Nolita 3659
Křeslo Nolita 3659
Křeslo Nolita 3659