Betonový květináč Atbara 14 x 13 cm s krásným obalem


Nechte vaše květiny vyniknout v krásném obalu s abstraktním motivem. Obal je vhodný pro venkovní i vnitřní prostory. Zvýrazní krásu květin na vaší zahradě, terase nebo balkonu od jara do zimy.

Vlastnosti betonového květináče Atbara

Materiál: beton

Barva: šedá

Velikost: 14 cm x 13 cm

Vhodné pro: venkovní i vnitřní prostory

Krásný obal na květináč

Oblečte váš betonový květináč do krásného obalu s abstraktním motivem. Motiv obalu je univerzální, takže bude ladit k jakémukoliv druhu květiny a interiéru. Obal se skládá z voděodolného materiálu, takže můžete květináč vystavit na terasu i do deště.

Pozor: Obal na květináč se nedoporučuje prát v pračce.

Květináče Atbara jsou skvělou volbou

Betonové květináče Atbara jsou skvělou volbou pro váš interiér i exteriér. Jsou dostatečně velké, aby pojmuly i větší rostliny, a díky svému jednoduchému designu se hodí do jakéhokoliv prostředí. Navíc díky krásnému obalu vynikne vaše květina ještě více.

Pořiďte si betonový květináč Atbara a vytvořte si svůj vlastní zelený ráj na balkóně, terase nebo v obývacím pokoji. Budete překvapeni, jak dokáže jedna květina změnit atmosféru celé místnosti.

Koupit květináč Atbara s obalem

Chcete-li si pořídit krásný betonový květináč Atbara s obalem, navštivte náš eshop na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/betonovy-obal-na-kvetinac-atbara-14-x-13-cm. Zde si můžete vybrat jakýkoliv květináč s obalem z naší nabídky.

Betonový květináč Atbara se zelenou květinou

Poznámka: Květina není součástí květináče a obalu a slouží pouze pro ilustrační účely.