Falco Psací stůl Felix 134 – ideální volba pro moderní interiéry!

Falco Psací stůl Felix 134 je velmi vkusným kouskem, který se bude hodit nejen do studentkých a dětských pokojů, ale i do kanceláří a domácích pracoven. Jeho moderní design se snadno zapadne do každého moderního interiéru.

Praktický stůl s dostatkem pracovního i úložného prostoru

Psací stůl Felix má dostatečný povrch pro psaní, kreslení nebo práci na počítači. Navíc je vybaven praktickými zásuvkami, kam můžete uskladnit všechny nezbytné pomůcky. Ty budou vždy po ruce a vy se budete moci věnovat práci bez obtěžování hledáním potřebných věcí.

Vyrobený z odolného a snadno udržovatelného materiálu

Falco Psací stůl Felix 134 je vyroben z odolného lamina, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Navíc se jedná o materiál, který se snadno čistí a udržuje v čistotě.

Vyobrazené doplňky a dekorace nejdou v ceně stolu.

Falco Psací stůl Felix 134

Jednoduchá montáž

Falco Psací stůl Felix 134 je dodávaný v demontu a k jeho sestavení vám bude stačit montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Montáž je velmi jednoduchá a bez problémů ji zvládne každý.

Na závěr se tedy dá říci, že Falco Psací stůl Felix 134 je velmi praktickým a vkusným kouskem nábytku, který vám pomůže k efektivní práci a učení. Navíc se snadno zapadne do každého moderního interiéru, takže neváhejte a pořiďte si ho ještě dnes!