Žluto-zelená kameninová váza od Bloomingville Rose – skvost pro tvůj domov


Čerstvě natrhané květiny či sezónní dekorace. Nejen ty se budou u vás doma skvěle vyjímat. Vyzdvihněte jejich krásu skleněnou vázou od značky Bloomingville. Díky elegantní siluetě a jemným barvám však doladí vzhled interiéru i samostatně.

Popis produktu

Žluto-zelená kameninová váza od Bloomingville Rose je krásný kousek, který jistě rozjasní každý interiér. Kameninová materiál zajišťuje, že váza je pevná, trvanlivá a bude vypadat stále jako nová. Skvěle se hodí na stole, komodu nebo polici. Stylový design a kvalitní zpracování dělají z této vázy opravdový klenot našich interiérů.

Specifikace produktu

Barva: Žlutá, zelená

Materiál: Kamenina

Rozměry: Výška – 18 cm, průměr – 12 cm

Kameninová váza od Bloomingville Rose

Prostorovost a kvalitní zpracování jsou hlavními atributy této vázy. Vybraujte tu správnou barvu a rozměry a vytvořte si doma atmosféru pohody a příjemnosti.

Proč si vybrat vázu od Bloomingville Rose?

  • Kameninová váza je pevná a zároveň křehká vzhledem k materiálu.
  • Originální design vázy a elegantní silueta dodají interiéru šmrnc.
  • Díky jemným barvám a kvalitnímu zpracování se výrobek hodí téměř do jakéhokoli prostředí.

ZAMĚŘTE SE NA NÁŠ e-shop, ABYSTE SE DOZVĚDĚLI VÍCE O ŽLUTO-ZELENÉ VÁZE BLOOMINGVILLE ROSE

Kvalitní váza pro dekoraci interiéru. Takovou variantu nyní nabízí značka Bloomingville se svou Žluto-zelenou kameninovou vázou. Díky její stylovosti a kvalitě zpracování budete mít v životě jistotu, že i ta nejjednodušší květina bude vypadat jako zázrak, jelikož dáváte důraz do estetiky různorodých dekorací. Vyzkoušejte tento klenot do svého prostoru, nebudete litovat.