Dětská postel Lekra – bezpečný a komfortní spánek pro vaše dítě

Spánek je pro děti klíčový. Proto je velmi důležité zajistit jim kvalitní a pohodlný prostor pro odpočinek. Dětská postel Lekra je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát opravdu kvalitní spánek.

Kvalitní dětská postel s úložným prostorem

Postel Lekra je vyrobena z kvalitního materiálu a nabízí vynikající stabilitu a pevnost. Navíc má dva praktické zásuvné úložné prostory, které umožňují ukládání všech důležitých věcí, jako jsou například hračky nebo oblečení.

V ceně postele je kvalitní pevný rošt a matrace, takže není potřeba dokupovat nic navíc. Vaše dítě bude mít všechno potřebné pro pohodlný a zdravý spánek.

Kvalitní a precizní provedení

Postel Lekra je vyrobena s ohledem na detail a kvalitu. Její precizní provedení zajistí bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Postel je dostupná v bílo-modré barvě, která bude skvěle ladit s jakýmkoliv stylem dětského pokoje.

Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní

Protože spánek je pro děti nesmírně důležitý, je dobré vybrat kvalitní postel, která jim zajistí dostatek pohodlí a bezpečí. Postel Lekra splňuje všechny požadavky na kvalitní a pohodlný spánek vašeho dítěte.

Více informací o posteli Lekra najdete na našem webu www.brega.cz, kde si můžete postel objednat a získat k ní zdarma kvalitní matraci.

Parametry:

  • šířka: 71 cm
  • výška: 75 cm
  • délka: 165 cm
  • ložná plocha: 160x75cm

Dětské postele pro všechny děti

Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami.

Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí.

Dětský pokoj jako prostor pro rozvoj osobnosti dítěte

Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou.

Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností. Naše sestavy nabízí široké možnosti výběru nábytku, který dokonale ladí se s požadavky vašeho dítěte. Díky tomu si vaše dítě může vytvořit unikátní prostor plný barev, zábavy a osobnosti.

Dopřejte svému dítěti pohodlný a bez