Asymetrická vana s litým mramorem Polysan SUSSI R 70×160 cm – pravá 90191R


Asymetrická vana s litým mramorem – Polysan SUSSI R 70×160 cm – pravá 90191R

Asymetrická vana s litým mramorem je luxusní koupelnové zařízení určené pro ty, kdo hledají nejen funkčnost, ale také komfort a eleganci. Tato vana je vhodná pro pravou orientaci a má objem 255 litrů.

Popis a specifikace

je vyrobena z kvalitního litého mramoru, který ji dodává nejen moderní vzhled, ale také vysoce odolné a trvanlivé provedení. Vana má nádhernou bílou barvu, která je snadno kombinovatelná s dalšími koupelnovými doplňky.

V délce měří 160 cm a šířce 70 cm. Výška vany se pohybuje kolem 60 cm. Díky své asymetrické konstrukci nabízí dostatečné prostory pro relaxaci i pro osvěžující sprchu. Dodává se s odpadem a krytem

Tuto vanu doporučujeme pro novostavby i pro renovace koupelen. Díky svému nevšednímu designu bude působivým prvkem vaší koupelny.

Přednosti asymetrické vany s mramorem

  • Kvalitní materiál – Vana je vyrobena z litého mramoru, který ji dodává nejen krásný vzhled, ale také vysoce odolné a trvanlivé provedení.
  • Elegantní design – Asymetrická konstrukce vanu působivě zvýrazní a stane se tak mistrem Vaší koupelny.
  • Prostory pro relaxaci – Díky své asymetrické konstrukci nabízí dostatečné prostory pro relaxaci i pro osvěžující sprchu.
  • Snadná kombinovatelnost – Bílá barva vanu snadno kombinovatelnou s dalšími koupelnovými doplňky.

Nabízená vana se prodává také s levou orientací. Pokud hledáte něco jiného, v naší nabídce najdete vše, co koupelnové zařízení potřebuje. Dále nabízíme široké spektrum koupelnového nábytku, umyvadel a zrcadel ve všech variantách a provedeních. Vše s ohledem na kvalitu a design souběžně.

Asymetrická vana s litým mramorem

Pokud Vás tato asymetrická vana s litým mramorem zaujala, neváhejte a zaměřte se na více detaily. Objednávku můžete uskutečnit online nebo navštivte náš showroom.