BIZZOTTO Dvoulůžková postel ARON 0745658 – luxusní spaní pro Vaši ložnici


O PRODUKTU

Designová dvoulůžková postel ARON od italské firmy BIZZOTTO z masivního akáciového dřeva je dokonalou volbou pro ty, kteří touží po opravdu luxusním spaní. Postel je nejen krásná, ale také velmi kvalitní a funkční. Skládá se totiž z čela z masivního akáciového dřeva s přírodní vrchní hranou s nepravidelným tvarem. Čelo je navíc lehce nakloněno, aby bylo příjemnější při čtení knihy v polosedě. Na čelo se napojuje konstrukce s rošty, které jsou taktéž ze dřeva akácie. Kolem dokola matrace je pak decentní dřevěný rám, což působí překrásným stylem. Přední nohy jsou z černě práškované oceli, zadní pak z masivního dřeva, což zajišťuje maximální stabilitu a nosnost postele.

S ČÍM SLADIT

Postel zaujme především svým moderním a krásným zpracováním, a tak se krásně hodí do různých typů interiérů. Díky celodřevěné konstrukci se skvěle hodí jak do moderních, tak klasických, a dokonce i venkovských interiérů. S dalšími produkty řady ARON pak vytvoříte dokonalou kombinaci.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál desky: masivní dřevo akácie

Barva desky: hnědá

Materiál roštu: masivní dřevo akácie

Barva roštu: dřevo

Rozměry (v x š x h): 113x186x217 cm

Doporučená matrace: 200×180 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno složit

Péče: případné nečistoty brát mokrým hadříkem, pravidelně používat balzám na lakované dřevo.

BIZZOTTO Dvoulůžková postel ARON 0745658

Tak si dopřejte krásný designový kousek, který bude dělat vaši ložnici dokonalou. Pokud si chcete prohlédnout postel více detailně, klikněte sem.