Bílé království osvětlení – stropní svítidlo Sotto Luce MIKA XS CP

Moderní design je o čistých liniích a tvarech, tradiční zase o řemeslném zpracování a klasických materiálech. Mohou se tyto dva světy prolínat v harmonické vibraci? Sotto Luce dokazuje, že mohou.

Stropní svítidlo Sotto Luce MIKA XS CP

Stropní svítidlo Sotto Luce MIKA XS CP je dokonalým spojením moderního designu a tradičního řemesla. Jeho minimalismus a jednoduchost mu umožňuje zapadnout do každého interiéru, díky kvalitním materiálům a řemeslnému zpracování se však stává jedinečným kousekem.

Stropní svítidlo Sotto Luce MIKA XS CP

Jeho čisté bílé provedení dodává elegantní nádech každému prostoru. Více funkcí svítidla lze přizpůsobit pomocí regulace intenzity světla.

Odkaz na produkt

Pokud hledáte stropní svítidlo, které se hodí do moderního interiéru, ale zároveň oceníte tradiční ruční zpracování a kvalitní materiály, Sotto Luce MIKA XS CP je tou pravou volbou. Navštivte náš eshop a nakupujte online na adrese https://www.esrom.cz/produkt/bile-stropni-svitidlo-sotto-luce-mika-xs-cp.

Rozměry svítidla jsou šířka 17,3 cm x výška 7,5 cm. Svítidlo je vyrobeno z oceli a skla, regulace intenzity světla je stlačením spínače.

Stropní svítidlo Sotto Luce MIKA XS CP

Nebojte se zapojit stropní svítidlo Sotto Luce MIKA XS CP do svého interiéru, bude to dokonalou volbou.