Elegance a pohodlí ve vaší domácnosti: Růžová sametová rohová pohovka Rome Velvet od Cosmopolitan Design

Zažijte ten pravý komfort s rohovou pohovkou Rome Velvet od Cosmopolitan Design. Pohovku tvoří několik obdélníkových a čtvercových modulů, zádových opěrek a područek, které si můžete zakoupit i samostatně a vytvořit si tak prostornější rohovou pohovku, či útulnější kousek podle vašich potřeb a potřeb vašeho interiéru.

Design s hebkým sametovým povrchem dodá vašemu domovu elegantní nádech a zároveň zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Pohovku lze umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo na jakékoliv jiné místo, kde si chcete užít chvíle odpočinku nebo společenských akcí s přáteli a rodinou.

Rome Velvet Cosmopolitan Design – variabilní pohovka na míru pro vaše potřeby

Kolekce Rome Velvet nabízí širokou škálu variant samostatných modulů – sedátek, zádových opěrek a područek, díky kterým si můžete vytvořit variabilní rohovou pohovku na míru pro vaše potřeby. Pohovku můžete snadno upravit dle prostoru a interiéru. Moduly se snadno zapojí do sebe, a poměrně rychle si vytvoříte své vysněné uspořádání.

Područky a zádové opěrky jsou pevné, tvarovatelné a snímatelné, podle toho jak potřebujete váš celek upravit. Područky lze snadno umístit na jiné místo, připojit k soutěži, nebo je dokonce můžete i zcela vyjmout – vše rády atak nechají na vás a vašem vkusu. Moduly si můžete nakombinovat tak, aby se pohovka vešla i do menších obytných prostor.

Polštáře Rome Velvet Cosmopolitan Design – doplněk pro dokonalý komfort

K pohovce Rome Velvet můžete dokoupit i dekorační polštářky ve stejném materiálu. Polštářky nabízejí různé rozměry a odstíny barvy a vystlají vaši novou pohovku tak, aby dokonale zapadla do interiéru vašeho bytu. Polštářky také významně přispívají ke komfortu a dokonalosti celkového vzhledu pohovky. Pohovku si můžete personalizovat dle vlastní vkusu, a zpevnit tak svou jedinečnost i v oblasti designu.

Co se týče starostlivosti o pohovku, Cosmopolitan Design doporučuje používat vlhký hadřík, k vysavování nepoužívat vysavač a po používání pravidelně rovnat. Také je důležité vědět, že potahy nejsou snímatelné a celkovou údržbu je třeba minimalizovat.

Růžová sametová rohová pohovka

Růžová sametová rohová pohovka Rome Velvet

Závěr

Růžová sametová rohová pohovka Rome Velvet od Cosmopolitan Design nabízí vynikající styl, design a pohodlí, které si oblíbí jak jednotlivci, tak i rodiny s dětmi a přáteli. Díky variabilnímu systému můžete pohovku snadno přizpůsobit vašim potřebám a potřebám vámi obývaného prostoru. S touto pohovkou můžete být jistí, že si doma užijete maximálně pohodlný odpočinek v dokonalém stylu.

Pohovku si můžete zakoupit na interierio.cz, kde si můžete vybrat mezi různými variantami modulů a barev.