Moderní televizní stolek ELEGANTE s ořechovým a černým designem od ASIR

Televizní stolek je nepostradatelným vybavením každého obývacího pokoje.

Nepostradatelné úložné prostory

Úložné skříňky s výklopnými dvířky umožní uložit veškeré ovladače a další vybavení, tak aby nebylo na očích. To je velkou výhodou pro všechny, kteří chtějí mít obývací pokoj co nejvíce přehledný, ale současně funkční. Díky prostorným úložným prostorem se Vám už nikdy neztratí ovladač od televize.

Praktické nohy a snadný úklid

Praktické nohy tv stolku usnadní úklid pod ním. Budete mít vše čisté a upravené vždy snadno a rychle. Nohy jsou navíc velmi pevné a stabilní, což zaručuje, že Váš televizní stůl bude pevně stát na svém místě.

Materiál a rozměry

Moderní televizní stolek ELEGANTE od ASIR je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky, jejíž tloušťka činí 18 mm. Tento materiál je velmi odolný, proto si můžete být jisti, že Váš televizní stůl Vám vydrží mnoho let. Šířka stolku činí 180 cm, výška 52 cm a hloubka 34 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu obývacích pokojů, takže si můžete být jistí, že Váš nový televizní stůl skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Pokud hledáte moderní televizní stůl, který nabízí dostatek úložného prostoru a má praktické nohy pro snadný úklid, je televizní stolek ELEGANTE od ASIR tou pravou volbou pro Vás. Navíc si ho můžete zakoupit zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/asir-televizni-stolek-elegante-orech-cerny.

Televizní stolek ELEGANTE od ASIR