Moderní kancelářská židle J2 SP s červenými prvky a černým plasty

Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Tato kancelářská židle J2 SP je navržena s ohledem na vaše pohodlí a zdraví. Díky synchronnímu mechanismu lze snadno měnit polohu sedáku a opěráku zároveň, což eliminuje nepohodlné držení těla při sezení.

Kancelářská židle J2 SP

Flexibilnost sedáku a opěráku

Sedák a opěrák můžete fixovat bez omezení. Přizpůsobení sezení vaší postavě je důležité, aby váš pohyb byl co nejvíce přirozený. Proto židle J2 SP umožňuje zafixování sedáku a opěráku v jakékoli poloze. Židle umožňuje regulaci výšky a hloubky sedáku, aby byl dokonale přizpůsoben vaší výšce a délce nohou. To zajišťuje správné podepření nohou a příjemné sezení.

Komfortní nastavení síly protiváhy

Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Židle je vybavena nastavitelnou protiváhou pro opěrku, která umožňuje nastavení síly protiváhy podle vaší hmotnosti. Toto zabrání nekontrolovanému zhoupnutí a zajišťuje dokonalé držení těla. Vynikající pohodlí podporuje studená pěna uvnitř sedáku, která zaručuje jeho vysokou životnost a zachování anatomického tvaru.

Kancelářská židle J2 SP

Integrovaná bederní opěrka

Integrovaná vypínatelná bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení. Pro lepší pohodlí a zdraví vašeho těla židle J2 SP obsahuje bederní opěrku, kterou si můžete nastavit podle vaší výšky. Opěrka napomáhá k udržení zdravé polohy vaší páteře a zabraňuje bolestem zad při sezení.

Područky a hlavová opěrka

Podle potřeby si nastavíte výšku, hloubku a šířku područek. Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku hlavové opěrky. Tato kancelářská židle je vybavena nastavitelnými područkami, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Kromě toho můžete vybrat vhodnou výšku hlavové opěrky, aby byla vaše pohodlná poloha sedu co nejlepší.

Kancelářská židle J2 SP

Povrchová úprava koleček

Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině. Židle J2 SP je navržena tak, aby byla snadno ovladatelná a aby byla vhodná pro jakoukoli podlahovou krytinu. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují snadné pohybování a minimalizují riziko poškození podlážky.

Barva a specifikace

Kancelářská židle J2 SP má plasty v černé barvě, což ji činí nejen praktickou, ale i stylovou. Nosnost této židle činí 120 kg a má záruku na 48 měsíců. Tato židle má také certifikaci BIFMA a GREENGUARD, která zaručuje kvalitu a bezpečnost tohoto výrobku.

Více informací o této kancelářské židli naleznete na

Navigace pro příspěvek