Stojan na květiny LOFT I: Dekorativní doplněk pro váš interiér v černém provedení výšky 70 cm od DekorStyle

Stojan na květiny LOFT I od firmy DekorStyle je dekorativním doplňkem, který si zamilují všichni milovníci rostlin. Jeho minimalistický design v kombinaci s kovovým provedením dodá vašemu interiéru moderní vzhled. Rozhodně nejde o obyčejný stojan na květiny, jakých vídáte v každém obchodě. Tenhle se vyznačuje jednoduchostí a přitom skvělou funkcionalitou.

Univerzální použití

Stojan na květiny LOFT I není určen pouze pro interiéry. Díky pevnému a odolnému provedení z práškově lakovaného ocelového drátu jej můžete využít také na balkón nebo zahradu. Pokud máte verandu nebo altán, rozhodně byste neměli tento model přehlédnout. Samozřejmě se hodí také do jakéhokoliv bytu nebo domu, kde chcete rostliny vystavit na jakémkoliv místě v místnosti.

Kvalitní materiál a bezkonkurenční výroba

Stojan na květiny LOFT I je vyroben z práškově lakovaného ocelového drátu, který zaručuje jeho odolnost vůči vnějším vlivům. Navíc tento materiál odolá i deformacím. To znamená, že stojan na květiny bude sloužit mnoho let a bez jakýchkoliv problémů. Práškové lakování zajistí, že se pevnost a odolnost materiálu ještě zvýší. Jeho unikátní design v kombinaci s kvalitním materiálem je bezesporu jeho silnou stránkou.

Rozměry

Stojan na květiny LOFT I:

  • Výška: 70 cm
  • Šířka: 23,5 cm
  • Hloubka: 23,5 cm
  • Materiál: Kov

Je nutné podotknout, že u výrobků vyráběných ručně mohou být rozměry mírně odlišné od uvedených. To ale nemění nic na tom, že se jedná o kvalitní výrobek, který můžete s klidem zakoupit.

Pokud jste se rozhodli pro nákup tohoto unikátního stojanu na květiny, navštivte stránky www.skvelynabytek.cz, kde si můžete produkt objednat.

Stojan na květiny LOFT I
Stojan na květiny LOFT I na balkóně
Stojan na květiny LOFT I na zahradě