Nordic Living: Tmavě modré sametové křeslo Christo – krása minimalistického stylu

Nordic Living přináší novinku pro vaše bydlení – tmavě modré sametové křeslo Christo. Toto křeslo se stane vaším společníkem a elegantním doplňkem domova. Pohodu navodí měkký podsedák a čalounění ze sametové látky s prošíváním, které vypadá velmi luxusně a působí elegantně.

Pohodlí v moderním provedení

Křeslo Christo je nabyté pohodlím, které je zaručeno měkkým podsedákem a čalouněním ze sametové látky. Toto křeslo se přímo nabízí k chvilce odpočinku a relaxaci, nebo k příjemnému posezení s přáteli. Navíc, designový tvar křesla zaručuje, že se bude perfektně hodit do moderního i klasického interiéru.

NabytekProZivot.cz nabízí toto smyslné křeslo za skvělou cenu a doporučuje ho všem, kdo kladou důraz na kvalitu, pohodlí a design.

Čištění křesla

Kromě svého designu se křeslo Christo může pochlubit i snadnou údržbou. Pro čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Zahrajte si s barvami

Tmavě modrou barvu lze hravě kombinovat s jinými barvami – například s růžovou, béžovou nebo bílou. Křeslo Christo dokáže být nejen středobodem místnosti, ale také krásným doplňkem k jinému nábytku v obýváku nebo do ložnice.

Bukové dřevo v černém odstínu

Podnož je vyrobená z bukového dřeva v černém odstínu, která perfektně ladí s barvou sametového čalounění. Toto dřevo je odolné a drží křeslo stabilně. Takže se nemusíte obávat případného kolébání při posezení.

Přidejte pohodlí do svého interiéru

Toto křeslo je skvělým příkladem pohodlného a elegantního nábytku. S jeho nákupem nebudete litovat, jelikož Vám nabídne nejen pohodlí, ale také dokonalý design, který zaujme každého.

Chcete-li si koupit křeslo Christo od NabytekProZivot.cz, navštivte jejich webové stránky a zkontrolujte si celou nabídku luxusního nábytku pro Váš interiér.

Křeslo Christo v tmavě modré barvě

Detail podnože ze dřeva

Zažijte pohodlí a styl s křeslem Christo od Nordic Living!