Inovativní keramický hrnek s posypávačem Dakls Pinky pro chutnější pití kávy či čaje

Přeneste si trochu venkovské romantiky i do svého interiéru. Ptáte se proč? Protože tak zaručeně dosáhnete pocitu zabydlenosti a útulna. A od toho tu jsou dekorace značky Dakls. Doporučujeme kombinovat více kousků mezi sebou, získáte tak atmosféru hřejivého domova.

Novinka v sortimentu Dakls – Keramický hrnek s posypávačem a struhadlem Dakls Pinky

Každý milovník kávy a čaje ocení inovativní design a praktické funkce této novinky – keramického hrnku s kovovým posypávačem a struhadlem Dakls Pinky s objemem 420 ml. Jedinečný design hrnku s horským reliéfem a pastelovými barvami dodá interiéru unikátní a romantický nádech.

Keramický hrnek s posypávačem a struhadlem Dakls Pinky

Při každém použití hrnku můžete jemně ovlivnit chuť svého oblíbeného teplého nápoje. Stačí použít kovový posypávač na horní části hrnku k posypání cukru nebo kakaového prášku a povrch hrnku poté lehce scedit pomocí struhadla na druhé straně.

Keramický hrnek s posypávačem Dakls Pinky s povrchem struhadla

Vhodný pro každodenní používání i jako dárek pro vaše blízké. Dakls Pinky je vyroben z kvalitní keramiky, která zaručuje trvanlivost a snadnou údržbu. Lze jej myt v myčce i ručně. Hodí se také pro ohřev v troubě i mikrovlnné troubě.

Závěr

S Keramickým hrnkem s posypávačem a struhadlem Dakls Pinky tak můžete okořenit své chvíle relaxace a užít si chutnější pití kávy či čaje. A navíc, krásný design hrnku dodá interiéru útulný nádech. Určitě stojí za zvážení jako dárek pro vaše blízké. Více informací o produktu a možnosti nákupu naleznete na stránkách Sidonia.cz.