Hoorns – Kovové závěsné světlo ze mosazi Sholen velikosti 50 cm


Extravagantní závěsné světlo Hoorns Sholen

Extravagantní závěsné světlo Sholen představuje originální a výrazný designový kousek, který se hodí především do moderních interiérů.

Lustr má v nejširším místě průměr úctyhodných 50 cm a je vyroben z lehkého mosazně lakovaného kovu. Stínidlo je celé pokryto 6 cm velkými šupinami a ozvláštněno starožitným mosazným povrchem.

Detaily závěsného světla Sholen

Kovové závěsné světlo Sholen velikosti 50 cm je ideální pro moderně zařízené prostory a přidává zajímavost do každého interiéru.

Plastová šňůra je omotána kovovým řetězem mosazné barvy, což také přidává světlu na zajímavosti. Rozměry závěsného světla jsou 50 cm x 50 cm x 40 cm. Závěsné světlo Sholen lze snadno připevnit ke stropu pomocí kovového řetězu a kovového krytu.

Materiál

Závěsné světlo je vyrobeno z mosazně lakovaného kovu a má starožitný mosazný povrch, který dodává interiéru originální vzhled.

Montáž světla

Kovové závěsné světlo Sholen je snadno montovatelné a vyžaduje pouze standardní montážní materiály, které jsou v balení. Světlo není vybaveno žárovkou, takže je nutné si ji dokoupit samostatně.

Pokud hledáte originální závěsné světlo, které vaše interiér ozvláštní, určitě byste měli zvážit závěsné světlo Sholen. Tento kovový kousek je dokonalým doplňkem pro moderní domácnosti a jistě budete s jeho výrazným designem nadmíru spokojeni.

Hoorns-Sholen

Naše firma nabízí širokou škálu designových závěsných světel pro vaše interiéry. Objednávejte z pohodlí domova a my vám nabídneme vynikající ceny a rychlou dopravu přímo k vám domů.

Navštivte naši stránku a prohlédněte si naši nabídku designových nábytků a doplňků pro váš domov na této adrese.