Černý dřevěný žebříkový regál Tenzo Strada 188 x 85 cm: funkční a stylový doplněk pro vaši domácnost

Žebříkový regál Tenzo Strada představuje neotřelý způsob, jak zpestřit každou místnost a zároveň přidat úložný prostor. Regál Strada je vyroben z černě lakovaného MDF a nabídne vám pět širokých polic, na které si budete moct vystavit své knížky, květiny a dekorace. Tenzo Strada zejména vynikne v interiéru, který je zařízený v duchu skandinávského stylu.

Nabízí funkční úložný prostor

Regál Tenzo Strada je ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat dostatek úložného prostoru, aniž by museli obětovat styl a eleganci. S celkovou výškou 188 cm a šířkou 85 cm se regál stane praktickým pomocníkem v každé místnosti, ať už si ho vyberete do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice.

Vyroben z kvalitních materiálů

Jak již bylo zmíněno, regál Tenzo Strada je vyroben z černě lakovaného MDF, které se vyznačuje svojí odolností a snadnou údržbou. Nohy jsou pak vyrobeny ze dřeva, které dodává regálu příjemný přírodní charakter. Regál je navíc vybaven anti-tip systémem, který zajišťuje stabilitu a bezpečnost při používání.

Vhodný do různých interiérů

Díky svému modernímu a stylovému vzhledu se regál Tenzo Strada hodí do mnoha různých interiérů. Zapadne do minimalistických, moderních i rustikálních prostorů a můžete ho kombinovat s různými typy nábytku. Například bytovou stěnu doplní zvláště líbivě, zhodnotí prostor a může posloužit jako příjemná dominantní linka.

Černý dřevěný žebříkový regál Tenzo Strada 188 x 85 cm

Foto: Tenzo Strada/ Brega.cz

Nákup na Brega.cz

Pokud vás zaujala tato zajímavá dekorace, můžete si ji objednat na stránkách Brega.cz. Doprava je zdarma a navíc si můžete vybrat z různých platebních metod, včetně platby na splátky. Regál Tenzo Strada se stane funkcionalitou a ideálním doplňkem do každé přijemné domácnosti!