Béžovo-černý dekorativní polštář Butter Kings se zlatavým sluncem, rozměry 50 x 50 cm

je skvělým doplňkem pro každý interiér. Pokud chcete do vašeho pokoje přinést originalitu a vtip, pak určitě zvažte nákup tohoto dekoračního polštáře od značky Butter Kings.

Béžovo-černý dekorativní polštář Butter Kings

Kvalitní materiál

Polštář Setting Sun je vyroben z 100% bavlny, což zaručuje velmi příjemný pocit na dotek. Navíc materiál je pevný v tahu i oděru a snese i častější praní. Polštář tak bude vypadat jako nový na velmi dlouhou dobu.

Zlatavé slunce jako hlavní motiv

Zlatavé slunce je hlavním mottem dekoračního polštáře Butter Kings. Nejen že dodává celému polštáři nádech originality, ale také krásně ladí s béžovým a černým základem.

Rozměry a použití

Rozměry polštáře jsou 50 x 50 cm, což je ideální velikost na umístění na postel, gauč nebo židli. Lze ho kombinovat s jinými kousky značky Butter Kings nebo ho využít jako samostatný akcent. Polštář Setting Sun je vhodný do moderních i tradičních interiérů a snadno se kombinuje s různými dekoracemi.

Koupit tento úžasný dekorační polštář můžete na stránkách codina.cz za velmi příznivou cenu. Tak neváhejte a zkuste do svého domova vnést originalitu s Butter Kings!